piątek, 24 lutego 2017

Wojownicze Żółwie Ninja od DreamEX

Wojownicze Żółwie Ninja mają się dobrze i ani myślą odejść w zapomnienie. Komiksy, pamiętny serial z przełomu lat 80/90-tych, obecna animacja stacji Nickelodeon oraz filmy kinowe to jednak nie jedyny dorobek tej fascynującej marki.
Uczniowie Splintera błyszczą od wielu lat na rynku zabawkarskim i kolekcjonerskim. Klocki inspirowane ich losami produkowała kilka lat temu firma Lego, a wszelkiego rodzaju pluszaki, gry czy figurki akcji zna każde (małe i dorosłe) dziecko. 
Niesamowite potyczki i przygody Żółwi  nie są także obojętne firmie DreamEX, która właśnie zapowiedziała nowe figurki Żółwi, wykonane w skali 1/6.
 
 
Każdy z bohaterów ma wysokość około 27 cm i wyprodukowany został z trwałego, realistycznie wyglądającego tworzywa. Figurki mają wiele punktów artykulacji, jak również prawdziwie imponującą liczbę akcesoriów. W komplecie z ulubionymi wojownikami znajdziecie ich klasyczne bronie, dodatkowe elementy stroju, deskorolki, kawałki pizzy, zapasowe ręce, komunikatory, a nawet dodatkowe główki wyrażające odmienną mimikę. Możliwość prezentacji takich postaci na półce nie ma więc praktycznie żadnych ograniczeń.
 
Muszę przyznać, że wygląda to niesamowicie, ale w tym całym dobrodziejstwie najbardziej odstrasza cena. Choć w zamierzeniu Żółwie zostały wyprodukowane na rynek Chiński, można zamówić je na stronie www.bigbadtoystore.com w cenie 190 $ za sztukę. Leonardo i Raphael pojawią się w sprzedaży w pierwszym kwartale, natomiast Michelangelo i Donatello w drugim kwartale tego roku.
 
Jeśli macie na nich chrapkę, zapraszam do kupna i z całego serca zazdroszczę! :-)

 


 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz