środa, 27 września 2017

Rezydencja Jokera 70922 z The Lego Batman Movie

The Lego Ninjago Movie jest najnowszą produkcją filmową marki Lego, jednak firma nie ustaje w promocji swojej poprzedniej premiery, czyli The Lego Batman Movie.

Na 24 listopada b.r. zapowiedziany został największy zestaw z tego niezwykle udanego filmu, a jest nim 70922 Rezydencja Jokera, składająca się z aż 3444 elementów!

Muszę przyznać, że ten zestaw robi na mnie nieco lepsze wrażenie niż opisywany ostatnio UCS Millennium Falcon, a to głównie za sprawą niesamowitego wyglądu i funkcjonalności. Bo czegóż tu nie ma? Niesamowity rollercoaster, zjeżdżalnia, kominek, liczne pomieszczenia, fortepian, bomby przy wejściu, napis "ha ha" oraz głowa Jokera wewnątrz budowli! A do tego aż 10 odjazdowych minifigurek, w tym cztery w imprezowych, białych smokingach!

Cały ten mój zachwyt studzi jednak cena zestawu. Będzie ona wynosić 1200 zł i choć jest prawie o 1/3 niższa niż wspomniany Sokół, to jednak wciąż pozostaje w sferze nieosiągalnych marzeń.

Jeśli jednak taki koszt nie jest Wam straszny, nie zapomnijcie wpaść w Czarny Piątek na stronę sklepu Lego, aby nabyć ten imponujący zestaw na własność. ;-)


1 komentarz:

  1. Ten moment, w którym jesteś zajarana zdjęciami zestawu, a potem czytasz cenę :'(

    OdpowiedzUsuń