poniedziałek, 27 listopada 2017

Newt Scamander od Star Ace Toys Ltd.

Sympatyków filmowego cyklu Fantastyczne Zwierzęta i Jak Je Znaleźć, ucieszy zapewne informacja o nowej figurce od firmy Star Ace Toys Ltd. 
Newt Scamander, autor tytułowej książki może już wkrótce stanąć na Waszej półce z dziełami J. K. Rowling oraz adaptacjami wszystkich jej powieści!


Newt, brawurowo sportretowany w zeszłorocznym filmie przez Eddiego Redmayne'a, w swej figurkowej postaci oddany został z należytą dokładnością i realizmem. Dodatkowo, wyposażono go w liczne akcesoria, które pozwolą Wam zaprezentować postać tak, jak najlepiej Wam pasuje.
Mamy tu więc magiczną walizkę, różdżkę, dwie wersje Niuchacza, Nieśmiałka, jajo Żmijoptaka, a także głowę Demimozy, która może wystawać z walizki (wszystko to możecie zobaczyć na ostatnim zdjęciu). 


Figurka Newta Scamandera posiada kilkadziesiąt punktów artykulacji, dzięki czemu będzie można umieścić ją w dowolnej pozie. 
Jej wysokość wyniesie około 30 cm, a w sprzedaży pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku. Niestety, koszt takiej pamiątki to aż 243 $. Jeśli chcecie, możecie zamawiać ją na stronie producenta. Tam też znajdziecie jeszcze więcej zdjęć.

Dla fanów ciągle powiększającego się Świata Harry'ego Pottera, Newt Scamander to pozycja z pewnością warta uwagi. Tym bardziej, że za rok w kinach zagości kolejna odsłona przygód tego dziwacznego autora książki o Fantastycznych Zwierzętach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz