piątek, 5 stycznia 2018

Fraglesy od Funko Pop!

Pamiętacie serial Fraglesy? Dla mnie i moich rówieśników w czasach szkoły podstawowej był to obok Muppetów najfajniejszy serial komediowy (jeszcze zanim pojawił się Alf).
Niesamowita wyobraźnia i talent Jima Hensona stworzyły niezapomnianą opowieść o krainie znajdującej się tuż obok naszego świata, choć tak od niego odmiennej.


Gobo, Mokey, Red, Wembley, Boober, Sprocket czy rodzina obleśnych Gorgów - ta ferajna co tydzień przyciągała przed TV wszystkie dzieciaki z podwórka.
Zaśmiewaliśmy się z przepowiedni Wiedźmy Ple-Ple, zachwycaliśmy pracowitością malutkich Duzersów, z utęsknieniem czekaliśmy na kolejną pocztówkę od wujka Matta. Nuciliśmy piosenki śpiewane przez wszystkich bohaterów i często spoglądaliśmy w szpary pod schodami i szafkami, sprawdzając czy czasem nie skrywają kolorowego, bajkowego świata.

Aby ucieszyć oddanych fanów tej produkowanej w latach 1983-87 serii (w tym roku mija 35 lat!), firma Funko wypuściła figurki najbardziej rozpoznawalnych bohaterów.
Jak Wam się podobają? Chyba udało się idealnie połączyć charakterystyczny styl serialu z unikalną formułą Funko, prawda?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz