sobota, 17 lutego 2018

Lego 76105 - Marvel Super Heroes The Hulkbuster: Ultron Edition

Tęskno Wam do Hulkbustera? Ten kolos, który po raz pierwszy pojawił się w filmie Avengers: Czas Ultrona, dysponuje niezwykłą siłą rażenia niezbędną do powstrzymania Bruce'a Bannera w jego złowieszczym wcieleniu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej oddanych fanów filmowego uniwersum Marvela, Lego przedstawiło nową, w pełni kolekcjonerską wersję tej popularnej maszyny zniszczenia.


The Hulkbuster: Ultron Edition składa się z 1363 elementów, a po zbudowaniu osiąga imponujące rozmiary 25 cm wysokości, 10 cm długości oraz 22 cm szerokości.

Model wyposażono w liczne dodatki i akcesoria. Do najciekawszych należą: świecący element na piersi, podnoszona przyłbica, ruchome nogi, ręce i palce, elementy błyszczące w ciemności, wymienne ramiona, sprzęt gaśniczy, specjalna podstawa z tabliczką informacyjną oraz unikalna minifigurka Iron-Mana (model 43).


Muszę przyznać, że ten mechaniczny kolos robi naprawdę imponujące wrażenie! Na razie mamy tu do czynienia jedynie z fotografiami, a co dopiero w rzeczywistości, kiedy będzie można go dotknąć i bawiąc się, odtworzyć pamiętne sceny z filmu.

The Hulkbuster: Ultron Edition w sprzedaży pojawi się 3 marca. Jego koszt wyniesie 620 zł. Zakupów będzie można dokonać przez Lego shop@home. Sklep wysyła wszystkie produkty bezpłatnie przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Kto się pisze? Kto kupuje? :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz