czwartek, 22 marca 2018

Lego Ideas 21314 - TRON: Legacy


Lego Ideas to projekt, który pozwala konstruktorom-amatorom urzeczywistniać swoje marzenia, współzawodnicząc w projektowaniu ulubionych zestawów. Wystarczy uzyskać 10 tysięcy głosów poparcia dowolnego projektu na oficjalnej stronie Lego Ideas, aby przejść do etapu wewnętrznej kwalifikacji. Jeśli tutaj również dopisze nam szczęście, za kilka miesięcy gotowy model znajdzie się na sklepowych półkach.

Najnowszy projekt braci Toma i Drew z kanału BrickBros UK na YouTube poświęcony został filmowi Tron: Dziedzictwo. 
W zestawie składającym się z 230 elementów znajdziemy dwa wspaniałe światłocykle, trzy minifigurki przedstawiające główne postacie produkcji (wraz z dyskami identyfikacyjnymi) oraz kolekcjonerską podstawkę nawiązującą do podłoża sieci. 


Lego 21314 - TRON: Dziedzictwo pojawi się w sprzedaży już pod koniec tego miesiąca, a kupować go będzie można na stronie oficjalnego sklepu Lego. Jego cena wyniesie 150 zł. 

W/g mnie wszystko w tym zestawie wyszło idealnie. Wierne oddanie modeli, doskonale zaprojektowane figurki oraz ogólny klimat filmu pozwalają przypuszczać, że ten gadżet  znajdzie swe miejsce na półkach niejednego fana dobrej fantastyki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz