niedziela, 6 maja 2018

Warszawskie Targi Książki i Komiksowa Warszawa 2018

Podobnie jak rok temu, informuję Was o zbliżających się wielkimi krokami Warszawskich Targach Książki i Komiksowej Warszawie. Obie imprezy odbędą się w dniach 17-20 maja b. r. na terenie stołecznego Stadionu Narodowego (ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 1).Dla wszystkich uwielbiających czytać będzie to niesamowita okazja, aby spotkać się z cenionymi autorami książek, komiksów, przewodników czy albumów. A to jeszcze nie koniec, bo na terenie targów odbędą się liczne spotkania oraz prelekcje, poszerzające wiedzę i rozwijające naszą czytelniczą pasję!

Po pełny program Warszawskich Targów Książki zapraszam tutaj, listę autorów znajdziecie w tym miejscu, a po rozkład jazdy Komiksowej Warszawy klikajcie tu. :-)

Ja ze swej strony strasznie cieszę się na myśl o spotkaniu z Anną Kańtoch, Remigiuszem Mrozem (Czarna Madonna), Jeffem Smithem (Bone/Gnat),  Bedu czy Jeanem Dufaux.

WTK i KW 2018 to jedna z największych imprez tego typu w naszym kraju, gdzie oprócz licznych spotkań nabyć można będzie wiele nowości wydawniczych, dostępnych premierowo przy tej właśnie okazji.
Nie zapomnijcie więc zarezerwować sobie tego terminu i spotkać się ze mną na Narodowym. Razem zawsze weselej!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz