wtorek, 5 czerwca 2018

Lego Harry Potter (Wizarding World) 2018

Wszystko wskazuje na to, że Harry Potter stał się serią, która przetrwała próbę czasu. Młodzież wciąż sięga do książek J. K. Rowling, telewizyjne powtórki filmowych adaptacji przyciągają przed małe ekrany rzesze widzów, a firmy produkujące zabawki raz na jakiś czas przypominają nam o dochodowej franczyzie, zapełniając sklepowe półki prawdziwie czarodziejskimi towarami. 

Zbliżająca się wielkimi krokami druga część Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć, była najwyraźniej sporym impulsem dla firmy Lego, która postanowiła uraczyć nas zestawami z kultowego dzieła J. K. Rowling. I to jakimi zestawami! Choć produkty zaprezentowane na tą chwilę, skupiają się wyłącznie na fabule trzech pierwszych powieści o Harrym, to muszę przyznać, że wyglądają naprawdę niesamowicie. Wszystkie charakteryzują niezwykle precyzyjne projekty, spora funkcjonalność, a co najważniejsze - idealne odwzorowanie klasycznych już scen. Zresztą, popatrzcie sami i spróbujcie nie zachwycić się Hogwartem, meczem Quidditcha, Bijącą Wierzbą czy dworcem kolejowym. :-)


Wszystkie te zestawy (oraz kilka innych, na obecną chwilę jeszcze nie ujawnionych) pojawią się w sprzedaży już w te wakacje. Rozbijajcie więc skarbonki, szykujcie miejsca na biurkach i stołach, bo magiczny świat wraca w najlepszej zabawkowo-kolekcjonerskiej formie od lat!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz