czwartek, 26 lipca 2018

Lego 71043 - Hogwarts Castle nadchodzi!

Fani Lego i Harry'ego Pottera mają w tym roku wiele powodów do radości. W listopadzie do kin trafi kolejna odsłona Fantastycznych zwierząt, a półki sklepowe zaczynają powoli zapełniać kolekcjonerskie minifigurki wraz z tematycznymi zestawami Lego. A to jeszcze nic, ponieważ już 1 września w ręce sympatyków czarodziejskiego świata J. K. Rowling, wpadnie niesamowity, ogromny zestaw Lego - 71043 Hogwarts Castle!


Hogwarts Castle (Zamek Hogwart) to imponująca budowla, składająca się z ponad 6.000 klocków Lego! Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, projektanci duńskiej firmy nie zapomnieli o klasycznym wyglądzie budowli, a także charakterystycznych elementach wnętrza tego legendarnego zamku. Z pewnością odnajdziecie tu pomieszczenia, przejścia oraz sale, w których rozgrywała się większość kultowych scen z książek i filmów. Dodatkową atrakcją jest zestaw pięciu łodzi, bijąca wierzba (z miniaturką auta), chatka Hagrida oraz bardzo groźny smok. Do pełnego szczęścia należy jeszcze dodać 27 mikrofigurek przedstawiających wielu bohaterów.


Fanów, którzy mogą poczuć się zawiedzeni wykonaniem zamku w mniejszej od dotychczasowej skali, z pewnością pocieszy fakt obecności czterech klasycznych minifigurek w tym zestawie. Dzięki temu, do rąk sympatyków Lego trafią po raz pierwszy legendarni założyciele szkoły Hogwartu: Godric Gryffindor, Helga Hufflepuff, Salazar Slytherin oraz Rowena Ravenclaw.


Zestaw będziecie mogli wkrótce zamawiać w tym miejscu. Zwróćcie jednak uwagę na cenę, ponieważ możliwość stałego obcowania z tym klockowym dziełem wyceniono na 1850 zł...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz