wtorek, 21 sierpnia 2018

Bestia się budzi z serii Aberracje pod patronatem Skrzydeł Gryfa!

Nie minęło wiele czasu odkąd ogłosiłem patronat nad nową książką Maćka Kura (Sylwia Sylwester jest Niecałopełnista), a już spieszę donieść o kolejnej powieści, które Skrzydła Gryfa biorą pod swoją opiekę. Jest mi niezmiernie miło oznajmić, że tym razem będzie to najnowsze dzieło Josepha Delaney'a - Bestia się budzi, z cyklu Aberracje

Tych z Was, którzy podobnie jak ja uwielbiają poprzednie serie tego autora (Kroniki Wardstone oraz Kroniki Gwiezdnej Klingi) na pewno ucieszy fakt, że akcja książki rozgrywa się tym samym uniwersum, co dotychczasowe przygody Toma Warda. Premiera powieści została zapowiedziana na połowę września.


Oczywistym jest, że oprócz recenzji tej niesamowitej powieści, Skrzydła Gryfa wraz z wydawnictwem Jaguar zorganizują wkrótce fantastyczny konkurs, w którym do wygrania będzie kilka egzemplarzy Bestia się budzi! Szczegóły podam wkrótce na naszym facebook'owym profilu.


BESTIA SIĘ BUDZI

Sprytek nie pamięta czasu przed Szolem – tajemniczą plamą mroku zbierającą przerażające żniwo. Ci, którzy zostali uwięzieni w jej wnętrzu, zginęli lub zostali odmienieni w łaknące krwi potwory – aberracje. Sprytek prawie od roku tkwi w piwnicy rodzinnego domu, jedynym bezpiecznym miejscu, gdzie towarzyszą mu tylko szepty zmarłych braci oraz przyjazna aberracja, Królowa Bagien. 

Życie Sprytka zmienia się, gdy ojciec postanawia zaprowadzić go do zamku i zgłosić na stanowisko pomocnika bramomantów, którzy przy pomocy specjalnych portali mogą zaglądać do wnętrza Szolu i prowadzić niezbędne badania. To bardzo niebezpieczna praca, podczas której zginęli bracia Sprytka. Żeby przetrwać, chłopiec będzie musiał w pełni wykorzystać swą przebiegłość, nie zważając na cenę, jaką przyjdzie mu za to zapłacić.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz