czwartek, 4 października 2018

Zamek Dartha Vadera (75251) w wersji Lego

Pamiętacie scenę z filmu Rogue One, w której dyrektor Krennic wybrał się na pogawędkę z Vaderem do jego zamku na Mustafar? Jeśli tak, to dobra wiadomość jest taka, że już niedługo będziecie mogli odtworzyć tą posępną budowlę z klocków Lego!


Zestaw 75251 - Zamek Dartha Vadera, to kolejny gadżet dla fanów Star Wars (lub zwykłych dzieci), który przybliży nas do jednej z ciekawszych filmowych lokacji z serii Historie. Budowla składa się z 1060 elementów, w jej skład wchodzi sześć minifigurek (w tym unikalny Vader bez zbroi!), a jej premierę zapowiedziano na 1 grudnia b.r. (czyli w sam raz na Gwiazdkę!). Będziecie mogli kupić ją na oficjalnej stronie sklepu Lego. Cena zestawu wyniesie 619,99 zł.


Przyznam, że zamek od frontu nie robi na mnie zbyt imponującego wrażenia. Na szczęście, cały urok polega na tym, co znajdziemy po wewnętrznej stronie budowli. Sala tronowa, pomieszczenie ze zbiornikiem z bactą, uzbrojony punkt obserwacyjny czy lądowisko dla TIE fightera, z pewnością dają wiele kreatywnych możliwości wykorzystania powyższego zestawu. I tylko cena stanowi jak zawsze spory dylemat przy decyzji o jego kupnie... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz