piątek, 15 marca 2019

Do Gwiazd Brandona Sandersona pod patronatem Skrzydeł Gryfa!

Skrzydła Gryfa nie ustają w polecaniu ciekawych i wartościowych tytułów. Kolejną książką, która zostaje objęta opieką medialną bloga jest najnowsza powieść niekwestionowanego mistrza fantastyki, Brandona Sandersona! Jestem niezmiernie podekscytowany, że już dziś mogę polecić Wam kolejne dzieło jednego z moich najbardziej lubianych pisarzy! 

Do Gwiazd to pierwsza część trylogii Skyward, skierowanej do młodych sympatyków fantastyki. Jest to pasjonująca opowieść o nieustraszonej dziewczynie, która chce zostać pilotem myśliwca w czasach najazdu ludzkości przez okrutną rasę obcych.

Tytuł ukaże się nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka, a na półkach księgarskich możecie szukać go od 25 marca b. r. Już za tydzień zaproszę Was na przedpremierową recenzję, a w dniu pojawienia się powieści w sprzedaży nie zapomnijcie odwiedzić profilu Skrzydeł Gryfa na facebook'u, gdzie rozpocznie się konkurs, w którym do wygrania będzie kilka egzemplarzy książki!BRANDON SANDERSON - DO GWIAZD

"Świat Spensy jest atakowany od setek lat. Obcy zwani Krellami przypuszczają jeden powietrzny atak za drugim, prowadząc niekończącą się kampanię, której celem jest zagłada ludzkości. Jedyną obroną przed nimi są eskadry myśliwców walczące z wrogiem w przestworzach. Piloci są bohaterami niedobitków ludzkiej rasy. Spensa zawsze marzyła, że zostanie jedną z nich, że będzie latać i dowiedzie swojej odwagi. Jednak ciąży na niej niesława jej ojca - zestrzelonego przed wieloma laty pilota, który nieoczekiwanie zdezerterował, praktycznie przekreślając szanse Spensy na przyjęcie do szkoły pilotów.

Ludzie nigdy nie pozwolą Spensie zapomnieć o tym, co zrobił jej ojciec, lecz ona mimo to postanowiła latać. A Krelle właśnie to umożliwili. Podwoili liczebność swojej powietrznej armady, jeszcze bardziej zagrażając światu Spensy. Rozpaczliwa walka ludzkości o przetrwanie pozwoli spełnić jej marzenie życia..." 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz